Gizlilik Politikası

TARIMSALKALKINMA.COM Web Sitesi üzerinden Kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgileri üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve sitede çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, TARIMSALKALKINMA.COM gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. 
 

TARIMSALKALKINMA.COM ziyaretçilerine ait ad soyad, yaş, firma, telefon, mail, ip no, browser, anket oyları vb. bilgileri kendi gelişimi ve ziyaretçilerine uygun içeriği sunabilmek için istatistikî analiz yapmak ve veri tabanı oluşturmak amacıyla kullanabilir.

 

TARIMSALKALKINMA.COM, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

 

Google reklamlarının TARIMSALKALKINMA.COM’a yönlendirilmesi esnasında Google KULLANICILARIN tarayıcısına çerez yerleştirebilir veya bunlarda yer alan çerezleri okuyabilir veya bilgi toplamak amacı ile web işaretleri kullanabilir.
 

TARIMSALKALKINMA.COM, işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak suretiyle değiştirebilir. TARIMSALKALKINMA.COM'un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri sitede yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

Diğer Sayfalar
En Çok Okunanlar
Arşiv
Haber Yazılımı